Facebook
Instagram

Наші послуги

Промо-заходи та дитячі свята

bitternet-promo

Маркетинг-центр «ДАЛІ» діє на рекламному ринку з 2007 року. За цей час було проведено понад сімдесят промо-шоу та дегустацій, щомісяця ми проводимо, як мінімум 15 промо-роздач (працює підготовлений персонал, що має охайний вигляд, та якісно виконує свою роботу).

 

Розповсюдження рекламно-інформаційних листівок та надання консультацій потенційним клієнтам. Під час проведення даного роду промо потенційний споживач дізнається про продукт не з телевізора, радіо чи преси (сьогодні традиційні засоби реклами відходять на другий план), а особисто від промоутера. В такому випадку людина має можливість отримати вичерпну відповідь на питання, які її цікавлять. Особистий контакт – завжди дієвий і приносить кращі результати. Промо-роздачі користуються найбільшим попитом. Підтвердженням цього є щоденне звернення клієнтів за послугою даного роду. Маркетинг-центр «ДАЛІ» не лише організовує роздачу листівок, а й проводить контроль та детально аналізує ефективність акцій. Після чого рекламна кампанія підкореговується з метою досягнення найвищого результату.

 

1Промо-шоу – рекламний хід, який використовують при проведенні свят та при відкритті магазинів, розважальних закладів, кафетеріїв, тощо. Основна його функція – залучення уваги перехожих та інформування аудиторії. Маркетинг-центр «ДАЛІ» має набутий досвід у проведенні даного роду заходів в Тернопільській області. Ми розробляємо сценарій згідно ваших вимог, організовуємо музичне та декоративне оформлення, залучаємо різнопланових героїв (ведучого, мімів, казкових героїв, діджеїв, тощо), що роблять шоу цікавим та успішним, проводимо розіграші та лотереї.

 

 

 

bitternet-4

Дегустації – промо-акція, яка проводиться зазвичай в супермаркетах та торгових центрах. Маркетинг-центр «ДАЛІ» самостійно виготовляє всі потрібні матеріали для проведення дегустації (промо-стійки, промо-форму) та готує персонал для кваліфікованого виконання роботи.

 

Останнім часом BTL (промо) акції набувають все більшої популярності та найкраще впливають на збільшення обсягів продаж. 

 

Зважаючи на те, що з кожним роком все більшої популярності набувають нетрадиційні засоби реклами ми вирішили створити окремий напрямок нашої роботи – центр дитячого свята «Коровай». В центрі свята «Коровай» - понад 50 казкових героївв: Вінні Пух, Лунтік, Міла, Пупсінь, Бджолення («Пчеленок»), Метелик Міла, Панда Кунг-фу, МікіМаус, Kitty (Кітті дівчинка та хлопчик), пірати, ковбої, клоуни, індіанці, Супермен, Спайдермен, Трансформер, Губка Боб, Барбі, Мальвіна, Метелики, Феї, Супер Киця, Тигрик, собачка Плуто та багато інших.

Дитяче свято м.Тернопіль   Дитяче свято м.Тернопіль   Дитяче свято м.Тернопіль

Центр свята "Коровай" постійно шиє нові костюми, завжди складає індивідуальні програми для кожного дитячого свята, використовує власний інвентар, проводить цікаві майстер-класи.

Найпопулярніші послуги:

  1. Роздача промо-листівок з залученням казкових героїв та ростових фігур,
  2. Корпоративні та індивідуальні дитячі свята,
  3. Майстер-класи для дітей (кулінарні, орігамі, квілінг, фелтінг, скрапбукінг, декупаж),
  4. «Жива листівка» (доставка подарунків та привітань казковими героями),
  5. Зустріч з пологового будинку,
  6. Витончене освідчення в коханні,
  7. Оригінальні весільні програми.
  • Детальніше на сайті : www.korovaj.te.ua

Дитяче свято Тернопіль    Дитяче свято Тернопіль   Дитяче свято Тернопіль      

 

 

 

dali_win

Інтернет-маркетинг - DaliWin digital

viber