Facebook
Instagram

Наші послуги

Маркетинг-центр «ДАЛІ» - ЛІДЕР Direct-маркетингу в Тернопільській області роздача листівок тернопіль(забезпечуємо 78% роздач)

viber 2019 09 06 11 53 19Роздача листівок Тернопіль!

 

 

Директ-маркетинг набув неабиякої популярності закордоном, оцінивши його результати, з впевненістю маркетинг-центр «ДАЛІ» використовує директ- маркетинг в своїй діяльності та пропонує його нашим клієнтам.

 

Результати досліджень показують, що кожна друга сім’я, яка отримала рекламну листівку, у відповідь здійснює хоча б одну покупку в рік. В свою чергу традиційні засоби реклами такі, як: радіо, телебачення та газети відходять на другий план, оскільки затрати на їх використання високі, а результат не завжди себе виправдовує.

 

Чому варто працювати з маркетинг-центром «ДАЛІ»:

 1. Ми набули ДОСВІД в даній сфері – працюємо понад 8 років.
 2. Маємо ВЛАСНУ КУР’ЄРСЬКО-ПРОМОУТЕРСЬКУ СЛУЖБУ.
 3. Попередньо детально ПЛАНУЄМО кожен захід.
 4. РЕКОМЕНДУЄМО та ДОПОМАГАЄМО скласти дієву програму.
 5. Здійснюємо від КІЛЬКОХ БУДИНКІВ для малого магазину до ПОКРИТТЯ ВСЬОГО МІСТА, для отримання більшого ефекту і економії коштів. У нас діють пакет «мікрорайон» та «місто».
 6. КОНТРОЛЮЄМО рекламний процес - клієнт через день отримує поточний звіт та фотозвіт, а по завершенні - остаточний. Контроль роздачі забезпечують контролери і супервайзер, ми із задоволенням можем робити перевірку роздачі разом із замовником.

 

Ефективність промо-заходів прямо залежить від:

 • правильно розробленого завдання – потрібно точно визначити цільову аудиторію та спрямовувати рекламні дії саме на визначене коло осіб,
 • пропозиції – пропозиція повинна бути актуальною та конкурентоспроможною,
 • якості рекламних матеріалів – листівки (брошури, запрошення, флаєра…) повинні мати непошкоджений охайний стан,
 • професійності кур’єрів та промоутерів – кур’єр повинен знати правила безадресного розповсюдження рекламних листівок по поштових скриньках, бережливо ставити до рекламної поліграфії, в свою чергу промоутер повинен чітко виголошувати рекламний текст та з привітністю роздавати листівки, розповідати про продукцію або послуги, які пропонуватиме,
 • аналізу та оцінки заходу.

 

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЛИСТІВОК ПО ПОШТОВИХ СКРИНЬКАХ

Хто хоче отримати потенційного клієнта всього за 8 копійок? Для Вас діють пакетні пропозиції:

 

ПАКЕТ «МІКРОРАЙОН» та ПАКЕТ «МІСТО»

№п/пПослугаПакет МІКРОРАЙОНПакет МІСТО
1 Дизайн (розробка макетів) 2 2
2 Друк афіш формату А5 / Друк єврофлаєрів (210х99мм) 200 / 10 000 2 500 / 50 000
3 Поклейка афіш А5 на дошках оголошень 200 2 500
4 Роздача флаєрів по поштових скриньках 10 000 50 000
Вартість пакетної пропозиції 3 590 грн.  14 500 грн.

 

Розповсюдження листівок по поштових скриньках дозволяє вибірково та цілеспрямовано охопити аудиторію потенційних клієнтів. В домашніх умовах рекламні пропозиції сприймаються краще та можуть охопити не лише мешканців квартири, але й сусідів, оскільки часто саме сусіди долучаються до бесіди про ту чи іншу рекламну пропозицію, яка дозволяє економити.

 

Процедура розповсюдження листівок по поштових скриньках:

 • Складається адресна програма розповсюдження поліграфії. Клієнт може самостійно обрати масив міста, вулиці та будинки, або ж менеджер на власний розсуд складає план розповсюдження, зважаючи на характер рекламного звернення та очікуваний результат.
  Зазвичай процес розповсюдження триває 2-3 дні, якщо покривається все місто та прилеглі населені пункти - до 7 робочих днів.
 • Клієнту щоденно в електронному варіанті надсилається звіт з зазначенням обсягу виконаних робіт, що дає можливість оперативно проконтролювати рекламний процес.
 • По завершенню робіт клієнт отримує загальний звіт, при потребі додаємо частковий фотозвіт.

 

ПОГОДИННА РОЗДАЧА ФЛАЄРІВ (ЛИСТІВОК) НА ВУЛИЦЯХ МІСТА ТА У ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

 

Погодинна роздача листівок – це роздача листівок безпосередньо в руки потенційним покупцям. Це один із найдієвіших засобів реклами, при тому затрати на нього найнижчі. Перевагою є те, що споживач має можливість уточнити всі деталі, які його цікавлять на місці у промоутера (людини, яка роздає листівки). Маркетинг-центр «ДАЛІ» має власну кур’єрсько-промоутерську службу, яка має можливість охопити (виконати замовлення) понад 78% території міста Тернопіль та прилеглих до нього населених пунктів. Для проведення акцій може бути задіяно більше ніж 20 промоутерів, їхня робота обов’язково курується супервайзером. Якщо замовник не надає спецформи, то працівники одягнуті у маніжки (фірмовий одяг) маркетинг-центру «ДАЛІ».

 

Додатковими послугами є:

 • робота промоутера в костюмі казкового героя (в наявності є понад 60 костюмів казкових героїв та ростових ляльок),
 • робота промоутера з гучномовцем -озвучення рекламно-інформаційних текстів через гучномовець.

 

Щоб зекономити час та кошти пропонуємо скористатися рекламний комплекс від маркетинг- центру «ДАЛІ»:

 • розробка макету (дизайн) для поліграфії (листівок,флаєрів, буклетів, газет), друк поліграфії,
 • визначення найкращих місць розповсюдження;
 • по завершенню роботи – фотозвіт для клієнта.

При замовлення комплексу від маркетинг-центру «ДАЛІ» гарантовано отримуєте ЗНИЖКУ.

 

РОЗДАЧА ФЛАЄРІВ (ЛИСТІВОК) ПО ОРГАНІЗАЦІЯХ

 

Якщо у Вас ціле направлена реклама до власників бізнесу, запрошення на виставку, доставка зразків, тоді Ви можете скористатися саме цією послугою. Результативність легко відслідкувати. Клієнт сплачує лише за продукцію, яка була доставлена за реальною адресою. Вартість доставки рекламної продукцію в одне підприємство/організацію – 1,10 грн

dali_win

Інтернет-маркетинг - DaliWin digital

viber